Lista produktów producenta: FARECLA

FARECLA jest wiodącym na rynku producentem i dostawcą rozwiązań do wykończenia powierzchni. Dziś z dumą eksportuje produkty do ponad 120 krajów, obejmujących pięć kontynentów. Ciągły rozwój firmy umożliwił stworzenie niezwykle uniwersalnych produktów, które mogą być wykorzystywane w wielu branżach. 

FARECLA jest wiodącym na rynku producentem i dostawcą rozwiązań do wykończenia powierzchni. Dziś z dumą eksportuje produkty do ponad 120 krajów, obejmujących wszystkie pięć kontynentów. Ciągły rozwój firmy umożliwił stworzenie niezwykle uniwersalnych produktów, które mogą być wykorzystywane w wielu branżach. 


FARECLA jest zobowiązana do ciągłego inwestowania w badania i rozwój, aby zapewnić produkty, które pozostają w czołówce technologicznych gigantów. Zawsze było celem, aby produkować najlepsze produkty wykończeniowe  do wszystkich możliwych powierzchni. Ponad 50 lat doświadczenia pozwoliło doskonalić umiejętności, wzbogacać wiedzę i doświadczenie z pokolenia na pokolenie.


Nasze wyjątkowe preparaty są opracowywane i testowane we współpracy z czołowymi producentami farb, aby zapewnić doskonałą kompatybilność z najnowszymi systemami. FARECLA jest dumna z reputacji dostarczając doskonałe produkty, spełniające wymagania klientów.


Bez względu na postęp technologiczny farb i lakierów, można być pewnym, że FARECLA pozostanie w czołówce innowacji wykańczania powierzchni.

Więcej