Lista produktów producenta: ARASYSTEM

Jest firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji lakierów samochodowych do samodzielnych napraw, które bazują na oryginalnych lakierach pojazdu. Produkują wysokiej jakości zaprawki lakiernicze, które pozwalają na uzupełnienie niewielkich zadrapań i odprysków lakieru. W ofercie posiada ponad 800 kolorów akrylowych lakierów zaprawkowych do większości marek.

Jest firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji lakierów samochodowych do samodzielnych napraw, które bazują na oryginalnych lakierach pojazdu. Produkują wysokiej jakości zaprawki lakiernicze, które pozwalają na uzupełnienie niewielkich zadrapań i odprysków lakieru. W ofercie posiada ponad 800 kolorów akrylowych lakierów zabawkowych do marek samochodów, takich jak: FIAT, OPEL, VOLKSWAGEN, SEAT, AUDI, SKODA, DAEWOO, RENAULT, FORD, CITROEN, PEUGEOT, KIA, HONDA, TOYOTA, NISSAN, SUZUKI, LAND ROVER, MERCEDES, BMW i wciąż rozszerzają swój asortyment przy Państwa udziale. Ich produkty powstają w oparciu o wnikliwe badania, wiedzę i wieloletnie doświadczenie pracowników. Dzięki temu, że ich korektory metaliczne i perłowe posiadają połysk w jednej warstwie, przy zachowaniu wysokiej wierności koloru, dostarczają je do sieci dealerskich oraz na linie produkcyjne nowych samochodów Fiata i Opla.


Do najważniejszych atutów firmy ARASYSTEM należą: największy asortyment kolorów dla motoryzacji w Polsce; pozycja lidera w produkcji i dystrybucji lakierów korekcyjnych, a także niezależność dzięki pełnemu procesowi produkcji od suchego pigmentu po produkt finalny.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.